english latviski lapas karte
Par mums
Kā mēs strādājam

ARIKO ReServ Latvijā darbojas kopš 2001. gada, un šobrīd ir viena no vadošajām personāla atlases firmām Latvijā.

ARIKO ReServ specializējas vidējā un augstākā līmeņa vadītāju un vadošo speciālistu atlasē un novērtēšanā.

„Ar uzņēmumu ARIKO Reserv SIA Stockmann sadarbojas gan uzņēmuma iekšējos, gan ārējos atlases projektos, novērtējot kandidātus un esošos darbiniekus. Šī sadarbība ir bijusi ļoti veiksmīga, jo esam saņēmuši ne tikai precīzu kandidāta profilu, bet arī detalizētu, saprotamu un vispusīgu tā skaidrojumu ar konkrētām rekomendācijām un iespējamajiem riskiem, kas ir bijis izšķiroši gala lēmuma pieņemšanā.

ARIKO ReServ novērtēšanas metodes atzinīgi novērtējam ne tikai mēs kā darba devējs, bet arī mūsu darbinieki, kas to veikuši, jo uzskata, ka tas ir bijis labs veids, kā izprast savas stiprās puses un trūkumus un sevi mērķtiecīgi attīstīt.

Augsti novērtējam arī to, ka sadarbībā ar ARIKO ReServ esam izjutuši individuālu pieeju mūsu vajadzībām un godīgu un atklātu attieksmi pret mums kā klientu, kā arī mūsu kandidātiem, kas sasaucas ar mūsu uzņēmuma vērtībām.”

Ieva Guļāne, personāla vadītāja, Stockmann

„The experience from working with Ariko is good as they are able to present a broad range of candidates and follow the candidates through the whole recruitment process. The company is also flexible and can adjust to the client’s needs even if requests are done with very short notice.”

Patrik Jansson, COO Viasat Latvia

„Ariko has earned our trust. They have proved themselves to be so competent and so helpful in our search projects in Latvia and Estonia. Ariko team has demonstrated creative and proactive approach to every project they have done for us.”

Inga Jovaisiene, HR Director Baltic, Royal Unibrew Group

 
 
Tālrunis: +371 6 7365151    E-pasts: ariko@ariko.lv
Copyright © 2003 Ariko Reserv. All rights reserved.
Dizains un realizācija: © 2003 SIA Eironets